Krbové kachle rodiny PARLA 3S prinášajú do domácnosti neobyčajný estetický prvok, čo podčiarkuje názov 3S – symbol pre pohľad na plamene z troch strán. Čelné panoramatické sklo je u každého modelu kachlí doplnené dvomi bočnými sklami, ktoré dodávajú kachliam úplne výnimočný vzhľad.
Krbové kachle PARLA 3S

Krbové kachle PARLA 3S

Základný model PARLA 3S sa vyznačuje svojim minimalistickým, ale zároveň elegantným designom. Kombinácia trojstranného presklenia s modernou spaľovacou komorou umožňuje nielen čisté horenie, ale aj fascinujúci výhľad na plamene z akéhokoľvek miesta v miestnosti. Tento model je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a funkčnosť v jednoduchom prevedení. Ako obklad sa ponúka prírodný kameň serpentin, keramika alebo čierny odolný plech.

Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Konštrukcia krbových kachlí umožňuje zvoliť z dvoch spôsoboch odvodu spalín, a to horného alebo zadného. Sklo dvierok z vnútornej strany je čisté vďaka prúdiacemu sekundárnemu vzduchu a preto nedochádza k usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená kvalitnými šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. V spodnej časti kachlí je uzatvárateľný priestor, ktorý umožňuje uskladnenie menšej zásoby dreva alebo krbového náradia.

PARLA 3S

Kameň

Krbové kachle PARLA 3S | PARLA 3S - Kameň

PARLA 3S

Keramika

Krbové kachle PARLA 3S | PARLA 3S - Keramika

PARLA 3S

Plech

Krbové kachle PARLA 3S | PARLA 3S - Plech
Akumulačné krbové kachle PARLA H 3S

Akumulačné krbové kachle PARLA H 3S

Model PARLA 3S H rozširuje základnú verziu o možnosť akumulačních kameňov v hornej časti kachlí, kde uchovávajú teplo aj po vyhasnutí ohňa, čo zaisťuje lepší tepelný komfort a celkovú efektivitu vykurovania. Ideálne pre nízkoenergetické priestory, kde je vhodné postupné uvoľňovanie tepelnej energie. Okrem toho, vysoko kvalitné materiály a pokročilé technológie zaisťujú dlhú trvanlivosť s minimálnou údržbou. Kachle sú k dizpozícii s elegantnými obkladmi, ktoré dodajú každému priestoru originálny vzhľad. Ako obklad si môžete vybrať z elegantného kameňa Serpentin s originálnou kresbou, kto hľadá zladenie s interiérom zvolí keramiku alebo čierny plechový obklad pre modernejšie priestory.

Krbové kachle sú najmä pri použití akumulácie vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Konštrukcia krbových kachlí umožňuje zvoliť z dvoch spôsoboch odvodu spalín, a to horného alebo zadného. Sklo dvierok z vnútornej strany je čisté vďaka prúdiacemu sekundárnemu vzduchu a preto nedochádza k usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená kvalitnými šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Kachle je možné vybaviť akumulačnými tvarovkami na predĺženie sálania tepla v čase po vyhasnutí ohňa. V spodnej časti kachlí je uzatvárateľný priestor, ktorý umožňuje uskladnenie menšej zásoby dreva alebo krbového náradia.

PARLA H 3S

Kameň

Akumulačné krbové kachle PARLA H 3S | PARLA H 3S - Kameň

PARLA H 3S

Keramika

Akumulačné krbové kachle PARLA H 3S | PARLA H 3S - Keramika

PARLA H 3S

Plech

Akumulačné krbové kachle PARLA H 3S | PARLA H 3S - Plech
Krbové kachle PARLA T 3S

Krbové kachle PARLA T 3S

Túžite pozorovať plápolajúci oheň niekedy zo sedačky, niekedy z kresla u okna alebo z jedálne? Kachle PARLA 3S T dokážu splniť Vaše prianie, a to vďaka spoľahlivému otočnému mechanizmu. Naviac si pozíciu kachlí jednoducho zaistíte aretáciou. Tento model je umiestnený na stabilnej otočnej nohe, ktorá umožňuje nastaviť smer vyžarovaného tepla podĺa momentálneho priania. Bočné presklenie dovoľuje sledovať plamene z rôznych uhlov a tak umocniť estetický dojem. S výberom z rôznych typov obkladov a farebných variant, môže byť PARLA 3S T ľahko prispôsobená vašim osobným preferenciám a designov interiéru, zatiaľ čo jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhodobú spokojnosť a bezpečné používanie.

Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Otáčavé ohnisko ponúka používateľovi pohľad do ohňa z rôznych uhlov.

PARLA T 3S

Kameň

Krbové kachle PARLA T 3S | PARLA T 3S - Kameň

PARLA T 3S

Keramika

Krbové kachle PARLA T 3S | PARLA T 3S - Keramika

PARLA T 3S

Plech

Krbové kachle PARLA T 3S | PARLA T 3S - Plech

{{ title }}

  • {{ vat?.text }}
  • {{ tab.title }}
V porovnávači: {{ comparator.count }} {{ comparator.suffix }}
Prejsť do porovnávača
Porovnat
Galéria Predajcovia
Sdílet
Odkaz skopírovaný do schránky
Tisk
Vyberte jazyk