Zoznámte sa. Krbové kachle, krbové vložky a dizajnové krby ROMOTOP

Prečo Romotop? Pretože sme najlepší na trhu. Patríme medzi európskych lídrov vo výrobe krbových kachlí, vložiek a designových krbov. Pripojte sa do našej veľkej rodiny, ktorá číta skoro milión spokojných užívateľov po celom svete, a tešia sa z produktov značky Romotop.

0 %

Vitajte vo svete
spoľahlivého a úsporného vykurovania

Inovatívna konštrukcia, jedinečný design, vysoká kvalita použitých materiálov krbových kachlí, vložiek a designových krbov Romotop Vám zaručí 100% odvedenú prácu.

CPV

Vždy dostatok kyslíku

Krbové kachle, vložky a designové krby Romotop vďaka externému prívodu vzduchu majú vždy dostatok spaľovacieho vzduchu pre horenie.

DOUBLE SPIN

Ekologický systém
DOUBLE SPIN

Vysoko účinný systém vedenia spalín vyvinutý spoločnosťou Romotop zaisťuje maximálnu ekológiu a čistotu spaľovania.

TRIPLE PASS

Najvýkonnejší teplovodný výmenník

Účinnosť krbových kachlí a krbových vložiek Romotop dokáže až o 10% zvýšiť patentovaný systém triple pass, teda trojitý priechod spalín teplovodným výmenníkom. Výmenník tak odoberá maximálne množstvo tepla zo spalín a výrazne šetrí náklady na vykurovanie objektu.

Presné a jednoduché
ovládanie vzduchu

Rovnako ako vy, aj krbové kachle, krbové vložky a designové krby Romotop potrebujú ku svojmu životu vzduch. Primárny vzduch v kachliach napomáha pri rozhorení dreva, sekundárny vzduch udržuje sklo perfektne čisté. Prívod obidvoch druhov vzduchov dokáže regulovať jediný ovládací prvok. Všetko je navrhnuté pre Vaše pohodlie.

pravý šamot

Väčšia dynamika horenia

Vždy Vám ponúkame len to najlepšie. To platí takisto o šamotových tvarovkách v spaľovacej komore, vyznačuje sa vysokou stabilitou materiálu, skvalitnením spaľovania, akumulačnými schopnosťami a zlepšenou dynamikou horenia.

Keramika 

Keramické kachle

Keramické kachle Romotop spojujú tradičný materiál, modernú technológiu a ručnú prácu. Vďaka akumulačným schopnostiam dokážu keramické kachle do seba absorbovať teplo a tým sa predĺži hrejivý pôžitok z kúrenia o niekoľko hodín. Keramický obklad je neporézny, zabraňuje usadzovaniu prachu a je veľmi praktický pri údržbe. Pracujeme s aktuálnymi trendmi v interiérovej architektúre, preto si môžete vybrať z tridsiatich moderných farieb glazúry.

Akumulačné kachle

Akumulačné kachle Romotop sú jasnou voľbou pre nízkoenergetické domy. Akumulačná hmota pri aktívnom kúrení rýchlo absorbuje prebytočnú energiu, ktorá je následne vyžarovaná dlhé hodiny po vyhasnutí plameňa. Vďaka akumulačným prvkom, konštrukcii a umiestneniu zvyšujeme pridanú hodnotu vašich kachlí.

voda

Krbové kachle a krbové vložky s teplovodným výmenníkom

Krbové kachle a krbové vložky s teplovodným výmenníkom Romotop sa môžu pochváliť vysokou účinnosťou spaľovania pri veľmi nízkych nákladoch na vykurovanie objektu. V kombinácii s akumulačnou nádržou môže slúžiť ako primárny zdroj vykurovania. Pre maximálnu bezpečnosť prevádzky sú krbové kachle a vložky s teplovodným výmenníkom vybavené s ochladzovacou slučkou s termickým ventilom, jeho hlavná funkcia je zabrániť prehriatiu vody v teplovodnom výmenníku.

Krbové kachle,
vložky a designové krby pre nízkoenergetické domy

Vysoká tesnosť a nízke tepelné straty nízkoenergetických rodinných domov sú dnes už štandardom, preto sme pre tieto domy navrhli vhodnú kolekciu krbových kachlí, vložiek a designových krbov. Ich konštrukcia aj pri zníženom tepelnom výkone pomáha dosiahnuť vysokú účinnosť a  tým nízke náklady na prevádzku. Centrálny prívod externého vzduchu do spaľovacej komory predstavuje dôležitú konštrukčnú časť kachlí, vložiek a designových krbov. Nedochádza vďaka nemu k ovplyvňovaniu rekuperácie, či digestoru. Oheň naviac pre svoje horenie neodoberie kyslík z miestnosti.

Komfortný výsuv dvierok Silent lift

Navrhnuté, aby uspokojil potreby aj tých najnáročnejších užívateľov, vyzbrojené radou vyspelých prvkov a špičkovou kvalitou. Užite si bezstarostnú jazdu.

Nabíjajú sa rýchlo, teplo uvoľňujú pomaly

Patentovaná akumulácia Romotop Mammoth dokáže vďaka svojej konštrukcie doslova vysať zbytkové teplo, ktoré by inakšie odišlo do komína.

Prikladajte pohodlne

Komfort prikladania, ktoré ponúkajú krbové vložky zo zadným prikladaním, ocenia viacerí užívatelia. Akákoľvek manipulácia, prikladanie, čistenie sú prevádzané mimo pobytovej miestnosti.

Vyberte jazyk