Krbové kachle LUANCO N sú navrhnuté tak, aby ste si vďaka otočnej konštrukcii mohli vychutnať pohľad do živého ohňa z rôznych miest vášho domova.
Krbové kachle LUANCO N

Krbové kachle LUANCO N

Elegantný, štíhly tvar krbových kachlí LUANCO N perfektne doladí každý interiér. Otáčavé ohnisko vás neobmedzí len na jedno miesto, z ktorého môžete pozorovať krásu živého ohňa.

Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Odvetrávaná dizajnová kľučka umožňuje manipuláciu počas kúrenia. Dvere je možné aretovať v polohe otvorené. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Otáčavé ohnisko ponúka používateľovi pohľad do ohňa z rôznych uhlov.

LUANCO N 01

Keramika

Krbové kachle LUANCO N | LUANCO N 01 - Keramika

LUANCO N 02

Kameň

Krbové kachle LUANCO N | LUANCO N 02 - Kameň

LUANCO N 03

Plech

Krbové kachle LUANCO N | LUANCO N 03 - Plech

LUANCO N 04

Pieskovec

Krbové kachle LUANCO N | LUANCO N 04 - Pieskovec
Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM

Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM

Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM sa vždy prispôsobia vašim požiadavkám. Vďaka otočnému kúrenisku budete mať jasný výhľad na krásu živého ohňa. Akumulácia nad ohniskom maximálne zhodnotí teplo uvoľnené počas kúrenia.

Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Odvetrávaná dizajnová kľučka umožňuje manipuláciu počas kúrenia. Dvere je možné aretovať v polohe otvorené. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo až 4 h. Otáčavé ohnisko ponúka používateľovi pohľad do ohňa z rôznych uhlov.

LUANCO N 01 AKUM

Keramika

Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM | LUANCO N 01 AKUM - Keramika

LUANCO N 02 AKUM

Kameň

Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM | LUANCO N 02 AKUM - Kameň

LUANCO N 03 AKUM

Plech

Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM | LUANCO N 03 AKUM - Plech

LUANCO N 04 AKUM

Pieskovec

Akumulačné krbové kachle LUANCO N AKUM | LUANCO N 04 AKUM - Pieskovec

{{ title }}

  • {{ vat?.text }}
  • {{ tab.title }}
V porovnávači: {{ comparator.count }} {{ comparator.suffix }}
Prejsť do porovnávača
Porovnat
Galéria Predajcovia
Sdílet
Odkaz skopírovaný do schránky
Tisk
Vyberte jazyk